DICOTA Case Slim Eco PRO for Microsoft Surface

Case Slim Eco PRO for Microsoft Surface; Společnost DICOTA je oficiálním účastníkem programu Microsoft Designed for Surface, který certifikuje výjimečné příslušenství vytvořené výrobci třetích stran pro bezproblémovou spolupráci se zařízeními Surface. Pouzdro Eco Slim Case PRO vás spolehli ... více
Objednací kód: 1559495812
Kód výrobce: D30990-DFS
Výrobce: DICOTA
Záruční lhůta: 360 měs.
Dostupnost: skladem - eshop
Cena bez DPH: 1 735 Kč
Cena s DPH: 2 099 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Case Slim Eco PRO for Microsoft Surface
Společnost DICOTA je oficiálním účastníkem programu Microsoft Designed for Surface, který certifikuje výjimečné příslušenství vytvořené výrobci třetích stran pro bezproblémovou spolupráci se zařízeními Surface.

Pouzdro Eco Slim Case PRO vás spolehlivě doprovodí kamkoli a splňuje nejvyšší standardy z hlediska kvality, funkčnosti a ochrany. Oddělovací stěna systému Fit-all v přihrádce na notebook ochranně obepíná zařízení Microsoft Surface a automaticky se přizpůsobí velikosti až do 15". Perforovaný, a tedy lehký pěnový materiál EVA optimálně chrání hrany notebooku. Kvalitní rukojeti z pravé kůže zajišťují pohodlnou přepravu při každodenním používání. Kromě prostoru pro notebook je pouzdro Eco Slim Case PRO vybaveno dobře polstrovanou zasouvací kapsou určenou pro tablety do velikosti 10,5". Kromě toho brašna nabízí velkorysý úložný prostor pro dokumenty v zadní části pouzdra. Přední kapsa umožňuje uspořádat osobní vybavení a další mobilní příslušenství. Díky popruhu pro upevnění na kolečkách zajišťuje brašna dokonalé pohodlí při cestování spolu se zavazadly. Pouzdro Eco Slim Case PRO je pro vás ideální, pokud jste neustále na cestách a chcete podpořit recyklaci PET lahví ekologickým pouzdrem.

Barva: černá
Materiál: rPET Polyester
Max. rozměry zařízení: 340 x 40 x 245 mm
Hmotnost: 0,71 kg

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ brašny Brašna přes rameno
Barva brašny Černá
Materiál brašny Recyklované PET
Ochrana proti nárazu brašny Polstrování
Uzamykatelnost brašny Ano
Rozměry, hmotnost, nosnost
Min. rozměr brašny (") 14
Max. rozměr brašny (") 15
Vnitřní rozměr brašny - Š (mm) 340
Vnitřní rozměr brašny - V (mm) 245
Vnitřní rozměr brašny - H (mm) 40
Brašna pro 7" ntb Ne
Brašna pro 9" ntb Ne
Brašna pro 10" ntb Ne
Brašna pro 11" ntb Ne
Brašna pro 12" ntb Ne
Brašna pro 13" ntb Ne
Brašna pro 14" ntb Ano
Brašna pro 15" ntb Ano
Brašna pro 16" ntb Ne
Brašna pro 17" ntb Ne
Brašna pro 18" ntb Ne