DICOTA Backpack Eco Dual GO for Microsoft Surface

Backpack Eco Dual GO for Microsoft Surface; Společnost DICOTA je oficiálním účastníkem programu Microsoft Designed for Surface, který certifikuje výjimečné příslušenství vytvořené výrobci třetích stran pro bezproblémovou spolupráci se zařízeními Surface. Batoh Eco Backpack Dual GO nabízí i ... více
Objednací kód: 1559495816
Kód výrobce: D31862-DFS
Výrobce: DICOTA
Záruční lhůta: 360 měs.
Dostupnost: skladem - eshop
Cena bez DPH: 1 869 Kč
Cena s DPH: 2 261 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Backpack Eco Dual GO for Microsoft Surface
Společnost DICOTA je oficiálním účastníkem programu Microsoft Designed for Surface, který certifikuje výjimečné příslušenství vytvořené výrobci třetích stran pro bezproblémovou spolupráci se zařízeními Surface.

Batoh Eco Backpack Dual GO nabízí ideální ochranu pro notebooky Surface. Oddělovací stěna systému Fit-all v prostoru pro notebook leží ochranně přes notebook a automaticky se přizpůsobí zařízením Surface do velikosti 15". Zasouvací kapsa poskytuje spolehlivou ochranu tabletům do velikosti 12,9". Brašnu snadno přeměníte z brašny přes rameno na batoh díky zasouvacím popruhům na batoh a odnímatelnému polstrovanému ramennímu popruhu. Prostorná hlavní část je rozdělena tak, aby bylo možné dokumenty a příslušenství ukládat odděleně. Pro ještě větší úložný prostor lze hlavní oddíl rozšířit pomocí zipu. V síťovaných kapsách uvnitř brašny je místo na láhev s vodou nebo deštník. Otevřená rozšiřitelná přihrádka na aktivní vybavení, jako jsou sportovní boty, helma, podložka na jógu atd. včetně pružných síťovaných bočních kapes a kovového háčku pro upevnění. V přední kapse jsou praktické přihrádky, do kterých si můžete uspořádat menší předměty, jako je chytrý telefon, propisky nebo nabíječky. Skrytá přihrádka na zip na cestovní pas, peněženku apod. Taška je vyrobena z vodoodpudivého materiálu, který ochrání obsah i v deštivých dnech. Batoh Eco Backpack Dual GO je proto ideální pro vás, pokud jste stále na cestách a chcete podpořit recyklaci PET lahví ekologickou taškou.

Materiál: rPET
Rozměry: 310 x 425 x 160 mm
Hmotnost: 1,04 kg

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ brašny Batoh
Barva brašny Černá
Materiál brašny Recyklované PET
Voděodolnost vnější brašny Vodoodpudivá
Rozměry
Min. rozměr brašny (") 14
Max. rozměr brašny (") 15
Vnitřní rozměr brašny - Š (mm) 265
Vnitřní rozměr brašny - V (mm) 385
Vnitřní rozměr brašny - H (mm) 35
Brašna pro 7" ntb Ne
Brašna pro 9" ntb Ne
Brašna pro 10" ntb Ne
Brašna pro 11" ntb Ne
Brašna pro 12" ntb Ne
Brašna pro 13" ntb Ne
Brašna pro 14" ntb Ano
Brašna pro 15" ntb Ano
Brašna pro 16" ntb Ne
Brašna pro 17" ntb Ne
Brašna pro 18" ntb Ne